11 квітня Українська Жіноча Варта і Tana Sribna провели в Києві Жіноче коло (фото)

11 квітня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna знову провели зустріч.  Тепла приємна атмосфера в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки м. Київ якнайкраще підтримала та об’єднала жінок!

Цього разу Жіноче коло почалося раніше. Tana Sribna та Lora Savchuk відправили льолю мамі-ВПО, яка щойно народила третього синочка. Також поїхала посилка тим дівчатам, які не просто живуть під щоденними обстрілами, а ще й вишивають разом із нами. Адже для них цінним є кожен моток ниток і відріз тканини на льолю! А найголовніше – відчуття причетності, рятівна соломинка-ниточка-думка, що вони творять важливі справи разом із усією Україною та на благо її.

Відвідали НДСЛ Охматдит разом із благодійним фондом “SUPERгерої”, куди віднесли 11 перших вишитих сорочечок-льоль, створених в рамках #льолянаблагодійність. Їх створили неймовірні жінки: Olena Koreiba, Таня Свердел, пані Ірина з Закарпаття, пані Діна з Марганця, Надежда Лютик, Oksana  Muravleva та Катерина Бєла. Дякуємо їм за щедрість душі та за серце, сповнене любові! У лікарні поспілкувались із мамами, отримали нові запити, вислухали побажання лікарів і … повернулися шити-вишивати далі для утвердження й продовження життя в Україні.

Наприкінці зустрічі провели благодійний ефір Development Foundation of Ukraine.

До речі, бібліотека, де проходять Жіночі кола, отримала від Natali Khoma рослини для благоустрою своєї прибудинкової території на Винниченка,16. Дякуємо всім причетним Жіночого кола, хто постійно творить маленькі й великі дива своїми руками і справами, в затишному бібліотечному просторі й поза ним, підтримуючи одна одну.

Бібліотека – місце сили, соціокультурної реабілітації, адаптації й утвердження українського життя!  Долучайтесь до наших активностей! Українська Жіноча Варта та Tana Sribna чекають вас на наступній зустрічі! 

Ведучою Жіночих кіл підтримки є наша чудова та незмінна Tana Sribna бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», а також магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard