11 червня 2023 року відбувся онлайн-захід. Тема “Організація та фінансування власного бізнесу, адаптація та психологічна підтримка в умовах війни” Відео

Українська Жіноча Варта провела онлайн-захід. Тема “Організація та фінансування власного бізнесу, адаптація та психологічна підтримка в умовах війни” 

11 червня 2023 року відбувся ще один навчальний онлайн-захід УЖВ –  тренінг з навчання економічній безпеці жінок та соціальній згуртованості.

 

Учасниці пройшли навчання з організації та фінансування власного бізнесу у сучасних реаліях нашої держави. Цей онлайн-захід з фінансової грамотності для жінок, метою якого є розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості, Українська Жіноча Варта провела вперше. Раніше такі заходи проходили в офлайн-форматі в Києві.

Спікером було запрошено чудову лекторку – кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету – Олену Пурденко.

 

На тренінгу “Організація власного бізнесу” учасниці дізналися про такі поняття:

Модуль 1. Організація власного бізнесу: Поняття сучасного бізнесу, цілі, елементи, типові помилки; Підприємницьке мислення; Дизайн мислення; Генерація ідей, прототипування; Бізнес-модель майбутньої компанії; Маркетинг на стартап-ринку; Особливості створення бізнесу в умовах воєнного стану.

Модуль 2. Фінансування власного бізнесу: Програми підтримки бізнесу в умовах війни; Оцінювання вартості стартапу; Інструменти фінансування стартапу; Ризики стартап-проєктів; Презентування та управління стартам-проєктом; Актуальні бізнес-інструменти: avodocs, Дія.Бізнес.

Також відбулося активне обговорення бізнесових ідей учасниць заходу: ідея, цінність для споживачів, можливості заробітку. Спікер дала професійні поради і підтримала кожну учасницю у її бажанні розпочати власну справу.

Незважаючи на дуже короткий термін навчання, учасницям вдалося освоїти деякі практичні навички та зрозуміти, у якому напрямі рухатися щодо формування та удосконалення знань з економічної безпеки жінок, а також як використовувати переваги соціальної згуртованості.

Плануємо регулярно проводити такі навчання. Всі бажаючі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” 

ВІДЕО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard