10 червня 2023р. УЖВ провела офлайн-захід. Тема “Організація та фінансування власного бізнесу, адаптація та психологічна підтримка в умовах війни” (фото)

10 червня 2023 року у Оболонському районі Києва  Vcentri HUB відбувся ще один навчальний захід УЖВ –  тренінг з навчання економічній безпеці жінок та соціальній згуртованості.

 

Захід тривав 3 години.

Учасниці пройшли навчання з організації та фінансування власного бізнесу у сучасних реаліях нашої держави. Цей захід з фінансової грамотності для жінок, метою якого є розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості, Українська Жіноча Варта провела не вперше.

Спікером було запрошено чудову лекторку – кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету – Олену Пурденко

Спікер – Тетяна Сіренко, кризовий психолог, травматерапевтка в напрямку тілесно-орієнтованої терапії, координаторка психологічного юніту Центру психічної допомоги та реабілітації ветеранів госпіталю Лісова Поляна

 

На тренінгу “Організація власного бізнесу” учасниці дізналися про такі поняття:

  • Сутність поняття сучасного бізнесу: його цілі, елементи, типові помилки.
  • Формування та дизайн підприємницького мислення.
  • Генерація ідей, прототипування.
  • Маркетинг на стартап-ринку.
  • Особливості створення бізнесу в умовах воєнного стану.
  • Податкова система для різних типів підприємств.
  • Регулювання емоції, енергії та думок для реалізації власної справи;
  • Адаптація та психологічна підтримка в умовах війни
  • Як підвищити свою стресостійкість та психологічну пружність

Також відбулося активне обговорення бізнесових ідей учасниць заходу: ідея, цінність для споживачів, можливості заробітку. Спікер дала професійні поради і підтримала кожну учасницю у її бажанні розпочати власну справу.

В другій частині заходу в межах проєкту, з кризовим психологом Тетяною Сіренко було проведено навчання та пропрацьовано емоційний та психологічний стан, адаптивність, стійкість до кризових ситуацій

 

Незважаючи на дуже короткий термін навчання, учасницям вдалося освоїти деякі практичні навички та зрозуміти, у якому напрямі рухатися щодо формування та удосконалення знань з економічної безпеки жінок, а також як використовувати переваги соціальної згуртованості.

Плануємо регулярно проводити такі навчання та заходи з супроводом психологічної реабілітаційної підтримки, з подальшою деталізацією за окремим напрямами. Всі бажаючі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Тренінг проводився ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard