ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380672199989  |  тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

УВАГА! Повідомляємо та запрошуємо долучатись. ПРЕС-АНОНС “День Матері 12 травня”

У Києві відбудуться масштабні урочистості з нагоди відзначення міжнародного Дня Матері

Дата проведення 12 травня

Час проведення: 10.00-13.30

Місце проведення: Михайлівська площа, Свято-Володимирський кафедральний патріарший собор 12 травня центром Києва в рамках відзначення міжнародного Дня Матері пройде щорічна урочиста Хода Матерів.

Головною метою заходу є вшанування матерів та підняття статусу святкування Дня матері на державний рівень в Україні, а також привернення уваги суспільства до проблем матерів загиблих воїнів АТО/ООС, багатодітних матерів, матерів з онкохворими дітьми.

Урочистості розпочнуться о 10.00 на Михайлівській площі. Учасниками, почесними гостями та організаторами для вшанування загиблих героїв АТО/ ООС буде розгорнуто Прапор Пам’яті, а також покладено квіти до «Народної Стіни Пам’яті».
Об 11.00 відбудеться урочиста Хода Матерів від Михайлівської площі до Свято-Володимирського кафедрального патріаршого собору, по вул. Володимирській та бульварі Т.Шевченка, у якій візьмуть участь дружини загиблих воїнів, ветерани та бійці АТО/ООС, члени сімей Небесної Сотні, члени багатодітних сімей, члени родин з онкохворими дітками, іноземні гості та представники громадських організацій.
О 12.15 у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі за участі Святійшого Патріарха Філарета пройде богослужіння та нагородження матерів загиблих героїв знаком народної пошани “Матері Бійця АТО”.

Організаторами та ініціаторами урочистих заходів є ГО «Громадський Інформаційний Простір», ГО «Незламні матері України», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Федерація Жінок за мир у всьому світі», ГО «Асоціація медиків Революції гідності” та Національний музей Революції Гідності.

Урочистості пройдуть за підтримки Ольги Богомолець, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Київської міської державної адміністрації, Національної академії МВС України.
Організатори запрошують всіх бажаючих разом з мамами долучитися до урочистої Ходи Матерів щоб висловити їм свою любов та шану.
З Мами починається нове життя, за яке ми маємо бути вдячні!
Програма урочистих заходів:
10:00 – початок урочистостей. Виступи організаторів та почесних гостей. Покладання квітів до «Народної Стіни Пам’яті».
11:00-12:15 – Хода вшанування матерів (від Михайлівської площі до Свято-Володимирського патріаршого собору по вул. Володимирській та бульварі Т.Шевченка).
12:15-12:30 – богослужіння у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі за участі Святійшого Патріарха Філарета.
12:30-13:30 – нагородження матерів орденом «Матері Бійця АТО».
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у прес-заходах. Для акредитації, будь ласка, повідомте або надішліть свої дані.
Контакти: info@bogomolets.com., телефон: 067 504 59 08

контакти Української Жіночої Варти
тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com