ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380672199989  |  тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

Українська Жіноча Варта провела чергове заняття з надання першої допомоги

Навчитись надавати першу домедичну допомогу змогли всі бажаючі, які прийшли 30 березня 2019 року до Київського молодіжного центру на заняття, що проводили медичні інструктори УЖВ.
Під час занять сертифіковані інструктори-парамедики та лікарі з досвідом роботи в зоні проведення бойових дій на сході України надали змогу присутнім не тільки ознайомитись з теорією надання допомоги, але й відпрацювати навички на практиці.
Учасники заняття змогли отримати знання про надання першої домедичної допомоги у випадках інфаркту, інсульту, раптової втраті свідомості, епілепсії, переломах травмах при ДТП та інших надзвичайних ситуаціях, що можуть трапитись в житті людини.
Заняття проводилось вісім годин, то ж часу на обговорення та відпрацюванню основних прийомів та навичок вистачило вдосталь.
По закінченню тренінгу учасники отримали сертифікати від Української Жіночої Варти.
Такі заняття з різними верствами цивільного населення Українська Жіноча Варта регулярно проводить з 2014 року. Також інструктори УЖВ за весь період війни на сході України навчають першій допомозі військовослужбовців на фронті.

Українська Жіноча Варта