ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

Українська Жіноча Варта взяла участь в ІІ-му Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN»

23 квітня 2018 року відбувся ІІ-й Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN», партнером якого вже традиційно виступила Українська Жіноча Варта.

Форум зібрав близько тисячі жінок-підприємниць, представниць бізнесових об’єднань, дипломатичних структур, громадських організацій, орієнтованих на розвиток соціального підприємництва, засобів масової інформації з різних регіонів України та світу.

На форумі було обговорені питання розвитку жіночого підприємництва, вплив міжнародної політики та дипломатії на розвиток України та внесок українських жінок в ці процеси, обмін успішними бізнес-практиками, та аспекти соціальної відповідальності бізнесу.

За словами Голови УЖВ Олени Білецької, такий майданчик, як форум «БізнесWOMAN» в Україні беззаперечно потрібен, адже це додаткова можливість для спілкування і об’єднання жінок, які є успішними підприємцями, роботодавцями , менеджерами та роблять вклад в Українську економіку. Такі майданчики допомогають налагодженню контактів та створювати загальні правила взааємодії підприємців з державою, політичними структурами, виробляти стратегії для захисту своїх прав.

Українська Жіноча Варта