ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380672199989  |  тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

Відео. Українська снайперка розповіла про свою війну на Донбасі

Снайперка з позивним “Сара Конор”, яка захищає нашу державу з початку війни на сході України, розповіла про те, як опинилася в силах АТО і про те, як воює на Донбасі.

Відеоролик з її інтерв’ю опубліковано на YouTube-каналі на Військовому телебаченні України.

Жінка розповіла про те, чому залишила роботу архітектора і вибрала таку нелегку професію у зоні бойових дій.

“До війни я була архітектором, але в 2014 році, коли почалася війна в моїй країні, я, як і багато добровольців, пішла на фронт, так як не могла по-іншому. Коли ми в 2015 році стояли разом з 93-ї бригади в Пісках, я побачила, що є молоді офіцери, які хочуть, можуть і роблять все для перемоги. Я не побачила ні боягузтва, ні фальші, ні брехні… І коли дивишся на таких людей, ти надихаєшся і розумієш, що з такими людьми ми прийдемо до перемоги”, – зізналася військова.

“Сара Конор” зазначила, що на фронті будь-який снайпер намагається уникати прямого контакту зі снайперами протиборчої сторони.

“На Луганщині зараз їх активність практично мінімальна. Влучних пострілів, точних попадань досить мало. Є досьє на кожного з них. Є люди, які знають, де їх шукати і як. Намагаємося потихеньку. Будь-який снайпер вам скаже – прямої снайперської дуелі краще уникати”, – каже боєць

Джерело: gazeta.ua

Відділ моніторингу Української Жіночої Варти