ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380672199989  |  тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

Фото-звіт. Проведено першу домедичну допомогу для цивільних м Київ 30.09.2017р.

30 вересня  2017 року  Українська Жіноча Варти провела  для цивільних заняття  з надання першої домедичної допомоги в Деснянському районі міста Києва.

Заняття провели сертифіковані Військовою Медичною академією інструктори з команди  Української Жіночої Варти  “Paramedic Fox”

І хоча спочатку на заняття запрошувались жінки та дівчата, цікавість населення до тренінгу виявилась набагато більшою, в результаті чого серед учасників тренінгу були і чоловіки, і підлітки обох статей.

Під час занять учасники змогли отримати як теоретичні знання, так і практичні навички з надання першої допомоги у випадках інфаркту, інсульту, непритомності, епілепсії, переломах, травмах при ДПП, ураженню током, опіки, обмороження, переохолодження, укуси отруйних тварин\комах, отруєння, тощо.

Тренінг пройшов в живій, активній формі, учасники зацікавлено відпрацьовували практичні заняття, ділились своїми набутими навичками та методами, активно питали порад у інструкторів .

Після закінчення занять всі учасники отримали сертифікати від УЖВ.

Українська Жіноча Варта, з огляду на нинішню ситуацію в Україні і світі, планує продовжити навчання цивільних осіб навичкам першої домедичної допомоги.

Перша домедична допомога для цивільних м Київ Деснянський район. На фото інструктора, керівник  УЖВ Харків Людмила Анненко та інструктор УЖВ Євгенія Вінникова, Олена Білецька в ролі макету Автор фото: Тетяна Гордієнко УЖВ

Автор фото: Тетяна Гордієнко УЖВ