ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

Вітаємо з Днем незалежності України!

Україні сьогодні – 25! Чверть сторіччя тому українці отримали те, за що сторіччями боролись багато поколінь дітей нашої землі – волю, самостійність, незалежну єдину державу.
Сьогодні ми – хазяї свої долі і своєї землі, і ніхто вже не зможе повернути хід історії назад. Молодь, яка народилась 25 років тому назад, вільною в своїх думках та справах, ніколи не знала іншої держави, крім даної їм від народження. Саме вони – запорука подальшого розвитку України в напрямку цивілізації та світла.
Україна живе, працює, творить, любить, народжує та продовжує виборювати своє право бути вільною від осатанілих загарбників, які за 25 років ніяк не можуть змиритись з тим, що українці вирвались з вікового полону.
Але скільки б вороги не сичали в безсильній люті, що Україна нібито є failed state – Україна відбулась. Ми стали символом волелюбства, незламності, прагнення до розвитку та прогресу. Ми – є, і ми – будемо.
В цей світлий день бажаємо всім співгромадянам витримки, сили духу, мужньості та наполегливості на шляху до наших спільних перемог .
Слава Україні, вільній і неподільній у всі часи!