ВЧИНКИ, А НЕ СЛОВА
тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

23 травня 2015 року відбувся Перший Бізнес-вишкіл “Я волонтер. Я жінка. Я допомагаю. А як допомогти собі” для жінок- волонтерів та дружин бійців.

Під час вишколу кожна учасниця мала змогу проаналізувати особисту ситуацію, розібратися в ній, замислитись над причинами та можливими наслідками проблемних ситуацій, які постали в її житті.

Важливою частиною вишкілу була тема “Фінансові проблеми”. Завдяки колективній роботі, учасниці змогли знайти багато можливостей, які існують в сьогоднішні складні часи, як для напрямків пошуку роботи, так і  для відкриття власної справи.

Також кожну учасницю вишкілу чекає  індивідуальна пропозиція від УЖВ щодо приєднання до кооперативного руху.

Завдяки творчому підходу, кожна з учасниць під час командної роботи змогла отримати практичні поради та рекомендації як від тренера, так і від інших учасниць, які поділились своїм досвідом.

За відгуками, результатами вишкілу стали: підвищення самооцінки, поява нових ідей щодо покращення фінансового стану. Та впевненість, що  українські жінки здатні в любі часи бути успішними та давати собі раду, разом з тим залишаючись берегинями миру, сім’ї та справжніх цінностей.